Vykdomi respublikiniai projektai

Jaunieji miško broliai

Data 2022 / 2024 m. m.
Dalyvauja grupės: “Žiogelis”, “Pelėdžiukas”, “Skruzdėliukas”, “Drugelis”, “Žirniukas”, “Bitutė”, “Voveriukas”, “Nykštukas”
Vadovė: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyganta Blažienė

Veiklos planas

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [136.57 KB]

Facebook istorijos puslapis
STREAM draugų klubas

Data 2023 / 2025 m. m.
Grupė: Žiogelis
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Žaneta Motiejūnienė, Virginija Didienė

Veiklų pristatymas

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [1.73 MB]

Pristatymas

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [9.23 MB]

UEFA PLAYMAKERS
Žaidimai moko

Pristatymas

Jau antrus metus vaikų lopšelio – darželio „Eglutė“ penkių-šešių metų vaikučiai, kuruojami logopedės metodininkės Astos Stašaitienės, dalyvauja respublikiniame prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Projektą inicijavo Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, jo vykdymą koordinuoja Kelmės lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ specialioji pedagogė – logopedė metodininkė Gilija Gajauskienė.

Projekto aktualumas: Nepakankamai išlavintas erdvės ir krypties suvokimas gali kliudyti sėkmingam rašymo ir/ar skaitymo mokymui mokykloje.

Esant orientavimosi erdvėje ir regimojo suvokimo sutrikimams, ugdytiniai prastai atrenka esmines detales, sunkiai orientuojasi klasėje/grupėje, popieriaus lape, patiria sunkumų sudarant objektų eiles pagal dydį, nustatant judėjimo kryptį ir judėjimo kryptį daiktų atžvilgiu ir kt.

Norint išvengti sunkumų, rengiantis mokyklai, reikalinga lavinti regimąjį ir erdvės suvokimą specialiosiomis užduotimis, kurios gali būti integruojamos į logopedo ir specialiojo pedagogo užsiėmimus ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje.

Projekto tikslas: specialiųjų užduočių ir žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Projekto uždaviniai:

  1. Lavinti erdvės ir regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką.
  2. Plėsti erdvės sąvokas.
  3. Gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą.
  4. Skatinti ikimokyklinių įstaigų specialiuosius pedagogus ir logopedus įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

Laimėjimai

Empty section. Edit page to add content here.

Trumpi žaidimai

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [1.46 MB]

Sveikatiada

Pristatymas

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [560.04 KB]

Veiksenos

Laimėjimai

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [230.37 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [253.61 KB]

Lietuvos futbolo federacijos ir masinio futbolo asociacijos ilgalaikis vaikų vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas „FUTBOLIUKAS“

Projekto pristatymas

DAR KARTĄ APIE FUTBOLIUKĄ

„Futboliukas“ – tai humanitarinis, nepolitinis ir nekomercinis projektas, kurį įgyvendina Lietuvos futbolo federacija su švietimo ugdymo įstaigomis, skirtas populiarinti uždarų patalpų futbolą. Šis žaidimas padeda lavinti socialinę, sveikatos, pažinimo, komunikavimo bei meninę kompetencijas, skatiną draugystę, bendravimą ir bendradarbiavimą. Visi pratimai, judrūs žaidimai skatina vaiko fizinius gebėjimus, jie fiziškai labiau stiprėja. Taip pat „Futboliukas“ padeda suburti tėvus, vaikus, kitus bendruomenės narius į vieną būrį.
Auklėtojos D .Gaikovičienė, N.Valienė, A.Rastauskienė D.Makauskienė ir R. Pumputienė (koordinuojanti projektą „Futboliukas“) šį projektą įgyvendino savo įstaigoje, vaikams perteikdamos metodines rekomendacijas bei žaidimo taisykles. Projekte dalyvavusieji Ukmergės sporto centro treneriai Romas ir Šarūnė supažindino vaikus su futboliuko žaidimo taisyklėmis.. Pasak jų, – tai labai palengvintas futbolo variantas, pritaikytas mažiesiems, kai žaidžiama trys prieš tris ir dar be vartininko. Pedagogės pačios žaidė įvairius judriuosius žaidimus, tarpusavyje rungtyniavo draugiškose varžybose. Projekto metu Ukmergės sporto centro trenerių perteikta patirtis padės pedagogėms pačioms organizuoti judriuosius žaidimus vaikams.
Futbolas – smagus žaidimas ir aktyvus laiko praleidimas. Džiaugiamės, kad vaikai turėjo galimybę futbolą pažaisti ir su tėveliais įstaigos sporto salėje. Tokiu būdu ne tik įtraukėme tėvelius į projektą, bet mažieji ugdytiniai tėveliams įrodė, kad jie taip pat gali būti pilnaverčiai futbolo žaidėjai. Tikimės kad visi mūsų įstaigos vaikai pajusto šio žaidimo džiaugsmą, atsiskleidė jų individualūs gebėjimai bei įgūdžiai, o pedagogės įgijo naujų metodinių žinių.

Projekto „Futboliukas“ baigiamojoje šventėje ugdytiniai pademonstravo kaip įsisavino futbolo žaidimo taisykles, išmoko valdyti kamuolį. .Baigiantis projektui sužinojome, kad mūsų įstaiga yra viena stipriausiųjų šio projekto dalyvių. Maloniai nustebino projekto „Futboliukas“ įteiktas sertifikatas.

PIRMOJI TRENIRUOTĖ STADIONE

Pirmoji treniruotė stadione. Džiaugiamės, kad treneriai vėl dirbs su mūsų darželio vaikais ir toliau mokys „eglynukus“ žaisti futbolą, nes laimėtas Lietuvos futbolo federacijos ir masinio futbolo asociacijos ilgalaikis vaikų vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas „FUTBOLIUKAS“. Taigi, laukia rimtos treniruotės.

Auklėtoja Rita Pumputienė

Projekto renginiai

Informacija ruošiama…

Laimėjimai

Empty section. Edit page to add content here.
Virtualių aplinkų diegimas destruktyvaus (padidinto aktyvumo) elgesio reguliavimui
Mažųjų judėjimo džiaugsmas

Žiemos pramogos

Tikslas – suburti darželio bendruomenę bendrai sveikatingumą propaguojančiai veiklai, skatinant visus judėti ir patirti džiugias emocijas.
Rezultatai – ugdytiniai daug judėjo gryname ore, džiaugėsi ryškiaspalvėmis priemonėmis, mokytojų organizuojamais judriais žaidimais.

1. Šventės atidarymas. Žaisminga mankštelė su Vaida ir Karoliu

2. Spalvotų parašiutų šventė

3. Kamuoliukų šėlsmas

4. Lenktyniaujam su vėjeliu. (estafetės, judrieji žaidimai, bėgimas)

5. Stryk pastryk per žiemą (šventės užbaigimas, prizų išdalinimas)

Pasiruoškime vasaros maudynėms

Empty section. Edit page to add content here.

Vasara su vėjeliu

Taip smagu šokti visiems kartu

Greitesni už vėją

Vėjinius malūnus sukam

Kamuolį vaikučiai mėto

Skraido pievoje drugeliai

Rudens krepšinis

Estafetės su krepšinio elementais

Nepabėk, kamuoliuk

Mankšta su sviediniais

Jei judėsite visi - busite tikrai sveiki

Linksmieji žaidimai, estafetės

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [423.63 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [293.66 KB]

1. Aš ir tu sportuokime kartu

2. Žaisim, žaisim žaidimėlį

3. Pajudėk ir pakrutėk

4. Būsim vikrūs ir sveiki, lenktyniausime visi

5. Nuo mankštos iki medalio

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti