2022/2023 mokslo metai

GRUPĖS PAVADINIMASMOKYTOJOSMOKYTOJŲ PADEJĖJOS
1gr. Kačiukas
Elvyra Didžiokienė, Nijolė Šeštokė
Jūratė Belapetravičienė
2gr. Ežiukas
Birutė Didžiokaitė-Mackevičienė, Giedrė Sakalauskienė
Laimutė Butienė
3gr. Kiškutis
Birutė Lukošienė, Vaida Žiedelienė
Aldona Burlėgienė
4gr. Boružėlė Ona Bakanauskienė, Nijolė Šeštokė
Birutė Černiauskienė
5gr. Pagrandukas
Jūratė Burokienė, Danutė Makauskienė
Rasa Uselienė
6gr. Bitutė
Vyganta Blažienė, Vaida Žiedelienė
Nijolė Karalienė
7gr. Meškutis
Deimantė Štarienė, Giedrė Sakalauskienė
Danutė Kalesnikovienė
8gr. Naminukas
Daiva Gaikovičienė, Danutė Makauskienė
Alma Akūnienė
9gr. Pelėdžiukas
Gintarė Jasevičienė, Justina Sudeikienė
Danguolė Juknienė
10gr. Drugelis
Aniceta Druskienė, Vida Barinova
Vaida Remeikienė
11gr. Nykštukas
Aldona Rastauskienė, Justina Sudeikienė
Deimantė Bučinskienė
12gr. Žiogelis
Žaneta Motiejūnienė, Virginija Didienė
Laimutė Prenienė
13gr. Skruzdėliukas
Nijolė Valienė, Aura Juozėnaitė
Rimutė Lemešovienė
14gr. Voveriukas
Rita Morkūnienė, Virginija Didienė
Gražina Bieliauskienė
15gr. Žirniukas
Jolanta Verbickienė, Vida Barinova
Liucija Petrėnienė

 

Grupę lanko 9 vaikai: 5 mergaitės ir 4 berniukai.

Apie grupę Ežiukas

Grupė „Ežiukas“ susikūrė 2022 metais rugsėjo mėnesį. Ją pradėjo lankyti nauji, dar darželio nelankę vaikučiai. Daugeliui buvo 1 metukas ir keli mėnesiai.  Vaikai puikiai adaptavosi, yra labai kūrybingi, mėgsta muzikinius ir dailės užsiėmimus.

Grupėje yra 14 vaikų, 5 mergaitės ir 9 berniukai.

Apie grupę Kiškutis

Kiškutis grupę ugdytiniai pradėjo lankyti nuo 2022 metų rugsėjo 1d. Visi vaikai atėjo iš namų. Vaikai mėgsta piešti, konstruoti, dėlioti dėliones, groti įvairiais muzikiniais instrumentais.

Jungtinę grupę „Boružėlė“ lanko 10 ugdytinių. Iš jų 4 berniukai ir 6 mergaitės. Grupę lanko ir 1 berniukas iš Ukrainos. Ugdytiniai yra 2-3 metų amžiaus. Visi pagal savo amžių yra pakankamai  savarankiški, bendraujantys, draugiški.

Pagranduko grupėj mes

Leidžiame smagias dienas.

Grupėje nedaug vaikų

Meilės, džiugesio – apstu!

Mums svarbiausia atmosfera

Ir mažučiui – pagarba.

Kuriame jaukius, šiltus,

Meile grįstus santykius.

Grupę lanko 10 vaikų, 5 mergaitės ir 5 berniukai.

Apie grupę Meškutis

Tai be galo draugiškų, žingeidžių ir kūrybingų vaikų grupė. Padedami pedagogių vaikai auga, tobulėja, lavina savo gebėjimus ir patirią vaikystės džiaugsmą, būnant tarp draugų.

Grupę lanko 21 vaikas – 12 berniukų ir 9 mergaitės.

Apie grupę Naminukas

Vaikai labai judrūs, aktyvūs, smalsūs, triukšmingi, saviti ir reikalaujantys daug dėmesio, todėl tarp jų kyla ginčai ir nesutarimai. Jiems dar sunku patiems rasti taikius sprendimo būdus, todėl didesnį dėmesį skirsime socialinių gebėjimų ugdymui. Vaikų pomėgiai įvairūs – mergaitės noriai žaidžia kūrybinius-vaidmeninius žaidimus, mėgsta šokti, dainuoti. Berniukai mėgsta konstruoti, statyti, žaisti su mašinėlėmis, vartyti įvairaus pobūdžio knygas. Ugdymas vyksta pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Grupę „Pelėdžiukas“ lanko 18 įvairaus amžiaus (3-4 metų) vaikai.

Apie grupę Pelėdžiukas

Ugdomojoje veikloje integruojami – S. Kneipo sveikatingumo elementai. Įgyvendinama emocinio intelekto programa ,,Kimochis“ padedanti vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir išmokti spręsti keblias socialines-emocines situacijas. Dalyvaujame ilgalaikiuose ugdymo projektuose: ,,Sveikatiada“, ,,Žaidimai moko“. Kasdien vaikai mokosi vieni kitus pažinti, suprasti.

Grupę lanko 19 (4- 5 metų) vaikai: 10 mergaičių ir 9 berniukai.

Apie grupę Drugelis

Visiems grupės vaikams sudarytos sąlygos du kartus per savaitę lankyti meno ir vieną kartą savaitėje – choreografijos užsiėmimus.

Rugsėjo mėnesį su grupės ugdytiniais sėkmingai pasirodėme rajoninėje ,,STIAM’’ atviroje veikloje.

Vaikai dalyvauja organizuojamuose ,,Sveikatiados’’, ,,Gamtosauginiame“ projektuose.

Dalyvavo respublikiniuose kūrybiniuose projektuose ,,Kalėdinis žaisliukas’’(Projekto organizatorė Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija), Kalėdinių snaigių parodoje ( Organizavo Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras)

Grupė “Nykštukas” – 8 mergaitės ir 12 berniukų

RIUKKPA organizuojamose renginiuose ir sveikatiados projekte

Judrių ir smalsių vaikučių grupė, dalyvaujanti RIUKKPA organizuojamose renginiuose ir sveikatiados projekte.

Stebi gamtą, tyrinėja, augina daržoves ir jas prižiūri

Grupę lanko 20 vaikų – 9 berniukai ir 11 mergaičių.

Apie grupę Žiogelis

Skatiname vaikus aktyviai  veiklai – tyrinėti, eksperimentuoti, atrasti informaciją, stebėti savo veiksmų pasekmes.

Grupėje 19 vaikų – mergaičių -10, berniukų -9.

Apie grupę Skruzdėliukas

Aktyviai dalyvauja įvairioje veikloje, bendradarbiauja su tėvais. Grupės vaikai eksperimentuoja,tyrinėja,stebi apliką.

Grupėje „Voveriukas“ yra 19 vaikų: 7 mergaitės ir 12 berniukų.  Vaikai labai judrūs, smalsūs, žingeidūs ir aktyvūs, bet kartais tarp draugų kyla ginčai, nesutarimai, todėl skiriame didesnį dėmesį socialinių gebėjimų ugdymui. Ugdome gebėjimą klausytis vienas kito, susitarti dėl veiklos ir žaislų. Dalyvaujame projekte „Sveikatiada“, konkurse „Žaliasis lėktuvėlis“ ir kituose. Didelį dėmesį skiriame sveikai gyvensenai, tvarumo ugdymui, aiškinamės atliekų rūšiavimo svarbą gamtai.  Siekiame, kad ugdytiniai augtų sveiki, laimingi,  įgiję reikalingų gyvenimo įgūdžių.

Grupė ,,Žirniukas“ yra vyresnioji darželio grupė, kurioje yra 20 vaikų. Grupę lanko 7 mergaitės ir 13 berniukų. Mūsų grupę lanko vienas berniukas iš Ukrainos. Esame drauge jau ketveri metai, turime savo grupėje išskirtinį dienos pradžios ritualą -renkami budėtojai, skaitomos knygelės. Rytais išrenkamas  vienas arba du budintys asmenys, kurie palaiko tą dieną tvarką grupėje, padeda mokytojos padėjėjai, mokytojoms, veda rytinę mankštą visai grupei vaikų. Po pusryčių visada skaitome knygeles ir laukiame trijų grupės draugų, kurie nevalgo pusryčių. Ugdytiniams vedamos KIMOCHIS pamokėlės, Šilo progimnazijoje lankome baseiną, einame į mišką, stebime, tyrinėjame įvairiu metų laiku.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti