Būreliai

Ukmergės vaikų lopšelyje-darželyje “Eglutė” ir už jo ribų vaikams organizuojamas papildomas ugdymas:

  • Krepšinio treniruotės darželio sporto salėje priešmokyklinio ir vyresniojo amžiaus vaikams vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 15.00-15.45 val. Treniruotes veda sporto mokytojai: Nojus Verbickas ir Justinas Sakalauskas.
  • Futbolo treniruotės darželio sporto salėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams vyksta kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15.30-16.30val. Užsiėmimus veda Ukmergės sporto centro sporto mokytoja-metodininkė Dalia Tamošauskienė.
  • Futbolo treniruotės darželio sporto salėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams vyksta kiekvieną trečiadienį 15.00-15.45 val. Treniruotes veda FKS Ukmergės akademijos treneris Paulius Baronas, baigęs Lietuvos sporto universitetą ir turintis UEFA B licenciją.
  • Šokio būrelis ,,Striksiukai“ darželio sporto salėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams vyksta kiekvieną trečiadienį 15.00-15.30val. ir 15.30-16.00val. Būrelį veda meninio ugdymo vyr. mokytoja Vaida Žiedelienė.
  • Edukacinė veikla ,,Augalai – mūsų draugai“ (remiantis S. Kneipo filosofija ir sveikatinimu), kiekvieną penktadienį 9.30-10.15val. ir 10.30-11.15val. Edukacijas veda vyr. mokytoja Jolanta Verbickienė.
  • Konstravimo (robotikos) užsiėmimai ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams vyksta kiekvieną penktadienį 14.00-15.00val. ir 15.00-16.00val., kuriuos veda Robotikos akademijos mokytoja Remigija Šablevičiūtė.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti