Adresas

Antakalnio g. 49a, Ukmergė, 20155

Telefono numeris ir faksas

+370 (340) 642 94
+370 (340) 642 95

Mob. telefonas

+370 610 23374

El. paštas

administracija@ukmergeseglute.lt

KLAUSIMAI, PAGEIDAVIMAI, PASTABOS

Savo pageidavimus, prašymus ar skundus galite parašyti ir atsiųsti mums užpildydami užklausą žemiau arba adresu Antakalnio g. 49a, Ukmergė

Dėmesio! Jei norite gauti atsakymą į savo siūlymą, pageidavimą ar skundą, teksto pabaigoje būtinai nurodykite savo namų arba el. pašto adresą!

  Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

  SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

  Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


  1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
  2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

  Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

  Uždaryti