Bitutės ’15

Priešmokyklinio ugdymo grupė
 “BITUTĖS”

Vaikų amžius 6 (7) m.
Grupėje dirbančios pedagogės: Loreta Kalesnykienė ir Virginija Didienė
Auklėtojų padėjėjos: Aida Titaitienė ir Bronė Ozarinskienė

Mes bitutės iš „Eglutės“.
Drąsūs, stiprūs ir greiti.
Žaidžiam, šokam ir sportuojam,
Mokomės ir diskutuojam.
Zy – zy – zy, zū – zū – zū – zū
Ateik pas mus – būsi draugu.

Priešmokyklinę „Bitučių“ grupę lanko 20 ugdytinių.
2014- 2015 mokslo metais dirbame pagal priešmokyklinio ugdymo komplektą OPA – PA.

Keliaudami drauge su pagrindiniais veikėjais kiškiu OPA ir vėžliu PA ugdytiniai:

  • tyrinės aplinką ir atliks beveik 100 bandymų ir eksperimentų;
  • stebės gamtą ir bandys daryti išvadas;
  • kurs (piešinius, šokius, vaidinimus, žaidimus, bendravimo taisykles ir dar daug kitų įvairiausių dalykų);
  • skaitys, skaičiuos, rašys, braižys, spalvins, karpys, klijuos…;
  • klausysis, išklausys, tarsis, paguos, diskutuos, žais, džiaugsis ir džiugins.

Dalyvaujame tarptautinėje ugdymo programoje „Zipio draugai“. Ugdydami vaikų kūrybiškumą, veiklose taikome Reggio Emilija metodus (šviečiantis stalas).

Mažieji picų gamintojai

Manto mama Rasa Sergejenkienė pakvietė priešmokyklinės „Bitučių“ grupės ugdytinius ir pedagoges apsilankyti savo darbovietėje – picerijoje „Optima13“. Vaikai turėjo galimybę pamatyti kaip atrodo virtuvė, kurioje gaminamas maistas, įkišti nosis į didžiulį šaldytuvą, apžiūrėti sales, kuriose aptarnaujami klientai. Pagrindinis tikslas buvo sužinoti, pamatyti ir patiems pasigaminti picas. Vaikai išsirinko norimas picas ir su „picų meistrės“ pagalba gamino jas. Ištampė tešlą, darė tešloje skylutes specialiu voleliu, barstė sūrį, dėjo dešros, kumpio, vištienos gabaliukus. Sužinojome, kad ant plonapadės picos pagrindo pirmiausia reikia barstyti sūrį, o tik po to dėti kitus ingredientus. Kol picos kepė pečiuje, vaikai darbavosi už baro. Manto mama ir barmenės parodė kaip prisileisti giros. Kas giros nenorėjo, pylėsi sultis į stiklinę. Netrukus picos jau garavo ant stalo. Lukrecijos mama Henrieta Rimšienė padėjo vaikams dalintis picas. Ragavome, pagardindami jas padažais. Pasistiprinę vaikai surado pramogų – kas bilijardą žaidė, kas traukinukui bėgius statė, kas knygeles skaitinėjo. Laikas pralėkė akimirksniu. Į darželį grįžome sotūs, geros nuotaikos, susipažinę su picų gamyba, išbandę savo gebėjimus virtuvėje . Dėkojame šaunioms mamytėms už kvietimą ir pagalbą.

Priešm. ugdymo pedagogė Loreta Kalesnykienė

Helovynas Bitučių grupėje

Akimirkos iš "Bitučių" grupės gyvenimo

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti