Pelėdžiukai ’15

Vidurinioji ugdymo grupė
,,PELĖDŽIUKAI”

Vaikų amžius 4 m.- 5 m.
Grupėje dirbančios pedagogės: Nijolė Šeštokė ir Rita Pumputienė

Auklėtojų padėjėja Aldona Burlėgienė

AŠ MOKAUSI SAUGOTI APLINKĄ

Ekologinės problemos yra mūsų visų rūpestis, kuris paliečia visą žemę, visas šalis ir asmeniškai kiekvieną mūsų. Ekologinį ugdymą pradėdami nuo mažens, konkrečiais darbais, prisidedame prie gamtos grožio, gyvybės joje išsaugojimo.
Šiuo metu darželyje vykdoma darnaus vystymo (si) įgūdžių formavimo programa „Darni Mokykla”, kurioje dalyvauja visa darželio bendruomenė – ugdytiniai, pedagogai, tėvai. Šiuo tikslu lapkričio pabaigoje „Pelėdžiukų” (3-4m.) grupėje (auklėtoja Nijolė Šeštokė) vyko atvira veikla ekologine tema. Mažieji ugdytiniai sužinojo, kad šiukšles reikia rūšiuoti. Auklėtojos pagalba, bandė patys rūšiuoti atliekas: atrinko daiktus, kuriuos panaudos kūrybai, o likusius metė į grupėje esančius spalvotus konteinerius. Į šį projektą įsijungė ir grupės tėveliai. Su savo vaikais namuose gamino įvairius darbelius iš buitinių atliekų. Darbeliai buvo eksponuojami grupėje.

Auklėtoja Nijolė Šeštokė

„Pelėdžiukų” grupę lanko 20 vaikų

Vaikų ugdymo „Pelėdžiukų” grupėje tikslas: ugdyti visas vaiko kompetencijas, pastebint kiekvieno vaiko gebėjimus ir poreikius. Ugdymas grupėje orientuotas į vaiko savarankiškumą, kūrybinį mąstymą pritaikant De‘ Bono šešių skrybėlių metodą.

Gražus ir šiltas ruduo sukvietė „Pelėdžiukus” į kiemelį pasidžiaugti rudenėlio spalvomis, lapų įvairove. Patyrę malonumą žaisti gamtoje, prisirinkę ir parsinešę klevo lapų, gaminome lapų „tortą ”- ežiukui. Grįžę iš kiemelio, pamatėme sužeistą zylutę, visi galvojome kaip jai padėti. Sugrįžę į grupę, bandėme piešti zylutei namelį.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti