Vykdyti rajoniniai projektai

Projektas „Metų ratu su knyga“(2014-08-01 – 2014-11-30)

NĖ DIENELĖS BE KNYGELĖS!

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje įgyvendinamas skaitymo skatinimo projektas „Metų ratu su knyga“. Projekto tikslas – skatinti vietos vaikų bendruomenės skaitymą, gerinti vaikų skaitymo įgūdžius. Tarp projekto partnerių yra ir Ukmergės vaikų lopšelio – darželio „Eglutė“ priešmokyklinių „Nykštuko“ ir „Naminuko“ grupių ugdytiniai.
2014 m. spalio 1 dieną bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Žvirblytė ir vyresnioji bibliotekininkė Rita Chmieliauskienė pradžiugino ugdytinius nauja knygele apie spalvotą drambliuką. Vaikai, klausydami bibliotekininkės skaitomos knygelės, reiškė savo emocijas, darė atitinkamus judesius, džiaugėsi laiminga knygelės pabaiga, dalijosi įspūdžiais, visi kartu atliko kūrybines užduotis, spalvino savo asmeninį drambliuką. Atsisveikinę su bibliotekininkėmis, kibo į darbą, nes grupėje liko didelis dramblio trafaretas. Vaikai nutarė jį aplikuoti spalvotu popieriumi. Įspūdingas dramblys neliko vienišas, vaikai sukūrė pasaką apie tai, kaip jis susipažino su miško žvėreliais ir kokie sunkumai jo laukė Lietuvoje. Projektas dar nesibaigė, vaikai laukia dar vieno susitikimo su bibliotekininkėmis, o ir patys žada apsilankyti vaikų bibliotekoje.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Barinova

Laimėjimai

Empty section. Edit page to add content here.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti