Nykštukai ’19

Mūsų miestas

„Nykštukų“ grupės mažieji ugdytiniai  žino, kad jie gyvena Ukmergėje. Savo miestą jie konstravo net dvi savaites. Spalvino namelius, klijavo langus, gamino vėliavėles, mašinas ir gyventojus. Kasdien susirinkę  prie miesto visi drauge aptardavome ko miestui dar trūksta. Taip atsirado šiukšliadėžė. Atlikome eksperimentą. Į šiukšlių dėžę įmetėme popierių ir pamatėme, kad joje neliko  vietos. Radome išeitį.  Smulkiai sukarpę popierių pamatėme, kad jis padengė tik šiukšliadėžės dugną.

„Gaminame“ tortą

Laukdami Lietuvos gimtadienio, visi kartu sugalvojome sukonstruoti didelį tortą. Spalvinome tualetinio popieriaus rulonėlius, klijavome  gėlytes ir taip pasitikome mums svarbią šventę.  Uždegę gimtadienio žvakutes, visi kartu dainavome gimtadienio dainą ir linkėjome Lietuvai visada būti gražiai.

 

Sausainiai

Empty section. Edit page to add content here.

Tyrinėjame vandenį

Lapkričio mėnuo buvo skirtas išsiaiškinti vandens savybes. Vaikai sužinojo, kad su vandeniu smagu žaisti, iš lašelių susidaro balutės, jas galima nudažyti, o spalvotas vanduo gali nudažyti popierių. Smagu baloje pamatyti save. Eksperimento su salieru metu, vaikai išsiaiškino, kaip teršalai esantys užterštame vandenyje gali patekti į žmonių ar gyvūnų organizmus.

“Nykštukų“ grupės ugdytiniai džiaugėsi i rudens vaišėmis

Svėrė obuolius, gamino vaisių salotas, spaudė obuolių sultis.

“Nykštukų“ grupės ugdytiniai dalyvauja eTwinning projekte

“Nykštukų“ grupės ugdytiniai dalyvauja eTwinning projekte Towards a Sustainable World (Darnaus pasaulio link) Pagal projekto planą spalio mėnesį ugdytiniai susipažino su konteineriais, mokėsi rūšiuoti šiukšles.

Nuotolinio ugdymo savaitė ''Gėlės''

Nuotolinio ugdymo savaitė ''Mano daržas''

Nuotolinio ugdymo savaitė ''Paukšteliai parskrido''

Nuotolinio ugdymo savaitė ''Pievoje''

Nuotolinio ugdymo savaitė ''Tau, mamyte''

Nuotolinio ugdymo savaitė ''Vaikų velykėlės''

Nuotolinio ugdymo savaitė ''Velykos''

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti