Tarptautinio Erasmus+ projekto „Together at school and in the life“ virtualus projekto partnerių susitikimas

  • 0 comments

Vaikų lopšelio-darželio Eglutė“ mokytojos toliau sėkmingai vykdo projektą Erasmus+ „Together at school and in the life“, kuriame dalyvauja Lenkijos, Italijos, Bulgarijos ir Portugalijos pedagogai. Šis projektas skirtas mokytojų, dirbančių su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais, kompetencijų tobulinimui. Kadangi pandemija sustabdė galimybę susitikti gyvai, todėl bendravimas persikėlė į virtualią erdvę.

Birželio 7, 8, 9 ir 11 dienomis vyko virtualus susitikimas su projekto partneriais tema „Meno terapija ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus“, kurių metu savo veiklas pristatė lopšelio-darželio „Eglutė“ logopedė Asta Stašaitienė, meninio ugdymo mokytojos Vilma Virbalienė ir Vaida Žiedelienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vida Barinova, Vyganta Blažienė ir Gintarė Jasevičienė. Ugdytinio mama Deimantė pasidalino įžvalgomis apie savo sūnaus istoriją.

Paskutinę susitikimo dieną visus projekto dalyvius pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, pranešimą apie situaciją Lietuvoje ir Ukmergės rajone, problemas ir džiugesio akimirkas išsakė Ukmergės rajono Švietimo pagalbos tarnybos specialioji pedagogė Daiva Karvelienė, jai talkino psichologė Vilma Vaicekauskienė.

Už pagalbą organizuojant virtualų susitikimą, esame dėkingi Ukmergės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Vaidotui Kalinui, švietimo pagalbos tarnybos direktoriui Dariui Danieliui, vertėjai Rasai Šimonei ir visiems, kas prisidėjo prie susitikimo organizavimo.

Share Social

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti