Darželinuko prisiminimai apie vykusią rugsėjo šventę

  • 0 comments

Ankstyvą rugsėjo 2-osios rytą mane pažadino išdykėlis saulės spindulys. Atsikėlęs, kartu su tėveliais, išskubėjau į vaikų lopšelį-darželį “Eglutė”, kur vyko Gamtukių organizuojama mokslo ir žinių šventė. Vos tik prisiartinau prie darželio vartelių, išgirdau skambančias, smagias, vaikiškas daineles. O kiemelyje pamačiau dvi linksmas sesutes-Gamtukes, kurios pasveikino mus su mokslo ir žinių diena, įteikdamos suvenyrą. Nutarėme su mama pasivaikščioti kiemelyje, tad nuskubėjome prie spalvingai papuoštų pavėsinių, kur manęs jau laukė Gamtukių paruoštos užduotys. Su didžiausiu malonumu kibome į darbą – audėme augalų juostą. Kiek vėliau, pribėgęs prie smėliadėžės, joje stebėjau tarp kankorėžių įsitaisiusius įvairius miško gyvūnus ir net dinozaurus. Netikėtai mano akį patraukė kitoje smėliadėžės pusėje, mergaičių dėliojamos gėlių mozaikos. Smalsumo vedamas pamėginau ir aš sudėti gėlių žiedų mozaiką po stikliuku. Man pavyko! Vėliau Gamtukės man pasiūlė skubėti į grupę, kur laukė dar viena staigmena. Išvydau kaip draugai iš gamtinės medžiagos, kūrybingai gamina sau apyrankes, karūnas. Pasistengiau ir aš. Pasipuošęs savo gaminiu išskubėjau į kiemelį, kur jau laukė sesių Gamtukių: Kas, Kodėl, Kada, Kaip parengta šventinė programa. Po Ukmergės rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vaidoto Kalino bei vaikų lopšelio-darželio “Eglutė” direktorės Meilės Jasevičienės pasveikinimo, kartu su mama nuskubėjau atlikti Gamtukių paslaptingų užduočių. Džiaugsmu virpėjo širdelė, kai reikėjo darželio teritorijoje surasti nuotraukoje pavaizduotą objektą, po kuriuo slėpėsi užduotys. Šias užduotis įveikėme su draugais bei tėveliais. Pasisėmęs gerų emocijų grįžau į grupę, kur visų laukė staigmena – knygos, lipdukai, vaišės. Dar ilgai atmintyje išliks Gamtukių surengta šventė bei patirtos teigiamos emocijos.

 

Share Social

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti