Miškas – mūsų dabartis ir ateitis

  • 0 comments

Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės ugdytiniai su mokytoja Vida Barinova visą pusmetį dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Our forests, our life“ („Mūsų miškai, mūsų gyvenimas“). Šio projekto metu buvo siekiama išbandyti naujus STEM tyrimus ir susipažinti su kitų šalių taikomais metodais. Projekto tikslas – integruoti XXI-ojo amžiaus vaikų patirtinius įgūdžius į kasdienę ugdomąją veiklą. Dešimties šalių projekto partneriai turėjo galimybę bendrauti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje. IKT kompetencijas patobulino tiek mažieji, tiek mokytojos.

Projekto metu vaikai, kartu su mokytojomis, aptarė įvairias miško problemas. Mišką stebėjo, tyrinėjo, eksperimentavo. Savo pastebėjimus fiksavo diagramose, jas lygino. Mūsų ugdytiniai tapo technologijų kūrėjais, išmoko naujų mokymo metodų. Bendraudami, dirbdami ir mokydamiesi kartu su užsienio projekto partneriais, vaikai plėtojo kognityvinius gebėjimus.

Džiaugiamės, kad ugdytiniams buvo suteikta galimybė įgyvendinti STEM veiklos programą ir atlikti įvairius eksperimentinius tyrimus. Projekto metu padaryta didelė pažanga ugdymo veikloje, dirbant su ugdytiniais ir įgyvendinat patirtinį ugdymą.

Esame patenkinti, kad prie projekto veiksenų kūrimo su dideliu entuziazmu geranoriškai prisidėjo ir socialiniai partneriai-tėvai.

. E Twining projektas „Our forests, our life“ (,,Mūsų miškai, mūsų gyvenimas“) įvertintas puikiai-projektą vykdžiusioms mokytojoms Vidai Barinovai bei Ritai Pumputienei suteiktas NKŽ ( nacionalinis kokybės ženklelis).

Share Social

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti