Krintančių lapų šventė

  • 0 comments

Beveik visą spalio mėnesį Ukmergės lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko gamtosauginis projektas „Krintančių lapų šventė“. Ugdytiniai kartu su auklėtojomis keliavo į mišką ir parką, grožėjosi lapų spalvų įvairove, rinko gamtinę medžiagą, piešė gamtoje, štampavo, klijavo medžių lapus. Vaikai kūrybiniais darbeliais iš lapų puošė darželio grupes, dalyvavo rudeninėje talkoje. Vyresniosios „Drugelių“ grupės ugdytiniai vyko į J. Stancikaitė-Strikienė dekoratyvinių augalų ūkį ,,Puošmedis“. Darželinukai susipažino su ten augančiais dekoratyviais augalais, jų sezoniškumo ypatumais, rinko ir sodino giles, atsakinėjo į klausimus ir į darželį parsivežė tris J. Stancikaitės-Strikienės padovanotus dekoratyvinius augalus, kurios kartu su tėveliais pasodino darželio kieme.

Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija

Share Social

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti