Skruzdėliukai ’15

Antra jaunesnioji ugdymo grupė
 ,,SKRUZDĖLIUKAI”

Vaikų amžius 3 m.-4 m.
Grupėje dirbančios pedagogės: Virginija Didienė ir Nijolė Valienė.

Auklėtojų padėjėja Gražina Bieliauskienė

Skruzdėliukai nenusėdi,
Viską mėgsta tyrinėti.
Noriai žaidžia ir dainuoja,
O geriausiai jie sportuoja!

„Baltu žiemos taku“

SNIEGO ŠVENTĖ

„Skruzdėliukų“ ir „Žiogelių“ grupės darželio kiemelyje surengė sniego lenktyniavo su rogutėmis, žaidė sniego mūšį, mėtė gniūžtes į taikinius.

Auklėtoja Aldona Rastauskienė

SVEIKATOS STIPRINIMAS

 Sausio 12-30 dienomis įstaigoje vyko projektas„Sveikas maistas, arbata, grynas oras- sveikata“, kurio metu „Skruzdėliukų“ grupės vaikai gilino žinias apie sveiką mitybą, patys kūrė savo sveiko maisto piramides, žaidė kvėpavimą stiprinančius žaidimus, gėrė vaistažolių arbatėles atliko atsipalaidavimo pratimus, masažą, išbandė kūno galimybes.
Vaikai ne tik patys stiprino sveikatą, bet pasirūpino, kad paukšteliai irgi nebadautų, todėl įrengė dvi lesyklėles ir pažadėjo rūpintis, kad jos būtų pilnos lesalo.

Auklėtoja Aldona Rastauskienė

„SKRUZDĖLIUKAI“ DALYVAUJA PROJEKTE „MAŽAIS ŽINGSNELIAIS DIDŽIOJO FUTBOLO LINK“

1

APIE FUTBOLĄ KALBĖJOMĖS, ŽAIDĖME, PIEŠĖME, KŪRĖME SPEKTAKLIUKĄ IR ŠOKIUS.

2

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti