Išvyka į Turkiją

  • 0 comments

Gruodžio 1–4 dienomis Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogės Rita Pumputienė ir Vyganta Blažienė lankėsi Ankaros mieste, Turkijoje. Čia vyko pirmasis Erasmus+ KA229 švietimo sektoriaus strateginės partnerystės projekto Nr. 2019-1-TR01-KA229-077340_5 ,,Tasarla Öğren‘‘ (,,Smulkios gamtinės detalės žaidimuose‘‘) partnerių iš Portugalijos, Rumunijos, Bulgarijos, Lenkijos ir Lietuvos susitikimas, kurio metu projekte dalyvaujančių šalių atstovai supažindino su jų šalyse veikiančia švietimo sistema, pristatė šiam projektui sukurtus logotipus. Projekto dalyviai diskutavo apie Erasmus+ KA229 projekto galimybes, domėjosi Turkijos kultūra ir istorija, aplankė Ankaros miesto žymias vietas, susipažino su turkų nacionaline virtuve. Projekto partneriai turėjo galimybę apsilankyti Turkijos valstybiname darželyje bei mokykloje. Visus dalyvius nustebino šios šalies švietimo įstaigų edukacinių erdvių turtingumas, inovatyvių priemonių gausa. Bendradarbiavimas su Turkijos kolegomis buvo malonus, šiltas ir draugiškas. Sekantis partnerių susitikimas numatomas 2020 m. Rumunijoje.

Share Social

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti