Knygų kalėdos

  • 0 comments

Lopšelio – darželio „Eglutė” pedagogai, atsiliepdami į akciją „Knygų Kalėdos”, lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis visus didelius ir mažus pakvietė į lėlių teatro spektaklį „Eglė žalčių karalienė”. Bilietas į spektaklį – vaikiška knygutė. Šiomis dienomis pedagogai, vaikai, tėvai, susirinko klausytis auklėtojų lūpomis sekamos istorijos apie Eglę ir medžiais paverstus jos vaikus. Smagu buvo prieššventiniame šurmulyje stabtelti, nurimti ir klausytis pasakos, kuri primena apie gražiausius kasdienybės stebuklus – meilę, draugystę, ištikimybę.

Spektaklio režisierė, pedagogė Vyganta. Blažienė ir spektaklyje vaidinančios auklėtojos, akcijos dalyvius pakvietė gražiam bendravimui ir knygų dalinimuisi. Dalintis ta knyga, kuri mažajam skaitytojui atvers naujus, jaudinančius, fantastiškus ir realius pasaulius.

Šeimos, dalyvaudamos akcijoje, nupirko ir darželiui padovanojo 192 knygutes, 15 knygų padovanojo darželio darbuotojai. Visos grupės pasipildė naujomis knygutėmis.„Knygų Kalėdų” dėka pasėjome vaikų širdelėse gerumo daigelį, pradžiuginome vieni kitus dovanodami bei gaudami dovanų knygą.

 

 

                                                                                                            Auklėtoja Elvyra Didžiokienė

Share Social

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti