Knygų kalėdos

  • 0 comments

Lopšelio – darželio „Eglutė” pedagogai, atsiliepdami į akciją „Knygų Kalėdos”, lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis visus didelius ir mažus pakvietė į lėlių teatro spektaklį „Eglė žalčių karalienė”. Bilietas į spektaklį – vaikiška knygutė. Šiomis dienomis pedagogai, vaikai, tėvai, susirinko klausytis auklėtojų lūpomis sekamos istorijos apie Eglę ir medžiais paverstus jos vaikus. Smagu buvo prieššventiniame šurmulyje stabtelti, nurimti ir klausytis pasakos, kuri primena apie gražiausius kasdienybės stebuklus – meilę, draugystę, ištikimybę.

Spektaklio režisierė, pedagogė Vyganta. Blažienė ir spektaklyje vaidinančios auklėtojos, akcijos dalyvius pakvietė gražiam bendravimui ir knygų dalinimuisi. Dalintis ta knyga, kuri mažajam skaitytojui atvers naujus, jaudinančius, fantastiškus ir realius pasaulius.

Šeimos, dalyvaudamos akcijoje, nupirko ir darželiui padovanojo 192 knygutes, 15 knygų padovanojo darželio darbuotojai. Visos grupės pasipildė naujomis knygutėmis.„Knygų Kalėdų” dėka pasėjome vaikų širdelėse gerumo daigelį, pradžiuginome vieni kitus dovanodami bei gaudami dovanų knygą.

 

 

                                                                                                            Auklėtoja Elvyra Didžiokienė

Share Social